درباره ما

نیلُپر دات کام


سایت نیلُپر دات کام (NILOPAR.COM) در سال 1384 با نگاهی جهانی و متشکل از اتاق فکری جوان برای تحقق آرزوهای بلندپروازانه تاسیس شد. آرزوهایی که بسیاری از آنان در پس تحریم های ناجوانمردانه در آستانه رنگ باختن بود.
در طول بیش از یک دهه فعالیت مداوم و خستگی ناپذیر این سایت، در زمینه های مختلفی پیشرو بوده و الگوی بسیاری از سایت های مشابه نیز قرار گرفته است که البته لازمه یک رقابت پویا و سالم است.
این سایت توانسته است در این سال ها به دور از تندروی و در چهارچوب قوانین و عقلانیت، اعتماد مشتریان خود را که عمدتا دانشجو، محقق، طراح و برنامه نویس و افراد نخبه و فرهیخته جامعه هستند، به خوبی جلب کند.
در ادامه توسعه فعالیت های سایت به رغم مشکلات موجود، سایت نیلُپر دات کام همیشه کوشیده است رضایت مشتریان خود را با ارایه خدمات بهتر، قیمت مناسب تر، پشتیبانی سریع تر و مشاوره در زمینه های مختلف، تامین نماید.
در همین راستا در سال 1395 با تغییراتی بنیادین در طراحی سایت، ظاهری جذاب و در عین حال امکاناتی بیشتر و سیستم سفارش و مدیریت سفارشی کارآمدتر را ارائه کرد.
در این سیستم جدید امکان مشاهده آخرین وضعیت سفارش، مدیریت مالی، مشاهده گردش مالی، درخواست تسویه حساب، پشتیبانی با سیستم تیکت و ... برای مشتریان فراهم شده است.نیلُپر دات کام در حال حاضر خدمات زیر را ارائه می دهد:
خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه
طراحی وب سایت های عمومی و تخصصی
ویزاکارت، مستر کارت مجازی
ویزاکارت، مستر کارت فیزیکی
پرداخت در سایت های پذیرنده ویزا کارت و مسترکارت
خرید از سایت های خارجی
پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه
پرداخت شهریه دانشگاه
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی مثل تافل و جی آر ای و ...
پرداخت هزینه چاپ مقالات، کنفرانس و ادیت مقاله
پرداخت هزینه هاستیگ و شارژ پنل های دامنه


مدیر مسئول و صاحب امتیاز سایت نیلُپر دات کام آقای مهندس محمد احسان پشمینه آذر است.
برای دیدار یا تماس با مدیر سایت می توانید از طریق بخش تماس با ما تقاضای دیدار یا صحبت تلفنی با وی را مطرح کنید و با هماهنگی قبلی با کمال میل پذیرای شما خواهد بود.


اطمینان

به حول و قوه الهی مشتریان ما از افراد فرهیخته و تحصیل کرده اجتماع هستند و وفاداری و اطمینان آن ها مایه سرافرازی ماست.

سرعت عمل

زمان از تعیین کننده ترین عوامل در خدمات ماست. تلاش کرده ایم خدمات ما روز به روز سریع تر از قبل ارائه گردد.

تجربه

تجربه بالا در هر زمینه ای جزو عوامل برتری و تایید کننده ی تخصص می باشد. تجربه ده سال ارائه خدمات یکی از وجوه تمایز ماست.

دسترسی بالا

تلاش کرده ایم در تمامی روزهای سال حتی روزهای تعطیل و همه ی ساعات شبانه روز ارائه خدمات و پشتیبانی از مشتریان را انجام دهیم.


نماد اعتماد الکترونیکی

سایت نیلُپر دات کام دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت است که این امکان را به شما می دهد که با اطمینان خاطر از این سایت خرید کنید و نگران اعتبار این سایت نباشید. جهت اطمینان از اعتبار نماد می توانید روی نماد کلیک کنید. نماد الکترونیکی دو ستاره بالاترین درجه نماد الکترونیکی است که در حال حاضر توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ارائه می شود.

پرداخت با کارت شتاب

سایت نیلُپر دات کام طرف قرارداد با شرکت به پرداخت ملت است که به شما امکان پرداخت مطمئن از طریق کارت های عضو شبکه شتاب جهت استفاده از خدمات سایت را می دهد.


دفتر : 1236-526-0413
دفتر : 3131-336-0413
همراه : 2390-315-0914


تبريز، خیابان عباسی، چهارراه سیلاب،
ساختمان الماس، ورودی دوم، طبقه سوم
جهت ملاقات حضوری حتما با هماهنگی قبلی تشریف بیاورید.
با ما در ارتباط باشید


10